Πέμπτη 3 Φεβρουαρίου 2011

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΚ-ΠΑΟ 2-3

Απίστευτη πρόκριση της ΑΕΚ στους "4" του Κυπέλλου Ελλάδος ΟΠΑΠ, χάρη στο γκολ του Μίτσελ στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων. Επεισόδια μετά τη λήξη του ματς. Λεπτό προς λεπτό η συναρπαστική αναμέτρηση.

23: 12 Επεισόδια στον αγωνιστικό χώρο με μερίδα των οπαδών της ΑΕΚ που συγκρούστηκε με την αστυνομία. Ακολούθησαν μάχες σώμα με σώμα και ρίψη δακρυγόνων. Η κατάσταση εκτονώθηκε 5 λεπτά αργότερα. Η ατμόσφαιρα, ωστόσο ήταν αποπνικτική για αρκετή ώρα λόγω της χρήσης χημικών από την αστυνομία.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΒΟΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ

90'+8 ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ. Ο Μίτσελ στην τελευταία φάση του αγώνα κάνει το ΑΕΚ-ΠΑΟ :2-3 με εκτέλεση φάουλ από τα 50 μέτρα. Τεράστιο λάθος του Καρνέζη, ο οποίος ήταν εκτός θέσης. ΕΙΣΒΟΛΗ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ. ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

90'+6 Νέα τεράστια ευκαιρία της ΑΕΚ με τον Μπάχα, ο οποίος κάνει το σούτ που περνάει ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δο΄κάρι του Καρνέζη

90'+4 Τεράστια ευκαιρία της ΑΕΚ με τον Μπάχα, αλλά η μπάλα περνάει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Καρνέζη

90'+2
Προσπάθεια του Σκόκο από αριστερά, αλλά το σουτ του δεν δυσκολεύει τον Καρνέζη

90' Ο διαιτητής έδωσε 7 λεπτά καθυστερήσεων. Δικαιολογημένες οι καθυστερήσεις μετά την εισβολή των οπαδών της ΑΕΚ

89'
Ο Πλεσί στη θέση του Κατσουράνη, που δεν μπορεί να συνεχίσει και μεταφέρεται εκτός αγωνιστικού χώρου

aek pao 1-3 vidra
Ανέβηκε από pklora7. - Περισσότερα επαγγελματικά, αθλητικά και εκπαιδευτικά βίντεο.

aek pao 1-2 silva
Ανέβηκε από pklora7. - Δείτε κι άλλα αθλητικά και extreme sports video.

aek pao 1-1 cisse

aek pao 1-0 lagos